McAfee LiveSafe™

Tüm cihazlarınızda verileriniz ve kimliğiniz için en üst düzey koruma

Dünyanın en büyük güvenlik şirketi olarak McAfee, dijital hayatınızı daha güvenli hale getirmeye yardımcı olmak üzere Acer ile bir araya geldi. McAfee LiveSafe™ hizmeti tüm cihazlarınızda verilerinizi ve kimliğinizi korur, böylece internet üzerinden tam güvenle alışveriş, bankacılık işlemleri, arama ve paylaşımlar yapabilirsiniz.

Çoklu Cihaz Kapsamı

Tek bir abonelik, sahip olduğunuz tüm bilgisayarları, akıllı telefonları ve tabletleri korur.

Virüs ve Çevrimiçi Tehdit Koruması

Kimliğinizi ve tüm cihazlarınızı virüslerden, zararlı yazılımlardan, bilgisayar korsanlarından ve kimlik hırsızlarından koruyun

Kapsamlı Mobil Güvenlik

Kayıp veya çalıntı mobil cihazları, kilitleme, yer bulma ve silme özellikleriyle koruyun

Parola Yöneticisi

Tüm çevrimiçi hesaplarınız için tek bir oturum açarak güvenli kullanıcı adları ve parolalar oluşturun

Güvenli Bulut Depolama

Hassas belgelerinizi çevrimiçi depolayın ve bunlara yüz ve şifre doğrulaması ile güvenli bir şekilde erişin

Bilgisayarınız için tasarlandı

McAfee LiveSafe hizmeti her Acer Dizüstü Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayara önceden yüklenmiş halde gelir. Ekrandaki talimatları izleyerek etkinleştirme formunu doldurmanız yeterlidir. Etkinleştirildikten sonra, McAfee LiveSafe hizmeti bilgisayarınızı otomatik olarak korumaya başlar.

Ücretsiz denemenizi etkinleştirmek için aşağıdaki kolay adımları izleyin:

1. Önceden yüklü McAfee yazılımını başlatın

Acer dizüstü bilgisayarınızda veya masaüstü bilgisayarınızda McAfee simgesine tıklayarak önceden yüklü McAfee LiveSafe hizmetini başlatın. McAfee simgesi bilgisayarınızın masaüstündeki sistem çubuğunda veya "Program" listesinde bulunur.

2. Etkinleştirme formunu doldurun

Son kullanıcı lisans sözleşmesini kabul ettikten sonra bir kullanıcı adı ve parola oluşturup adımları izleyerek McAfee LiveSafe hizmetinin ücretsiz 30 günlük deneme aboneliğini hemen etkinleştirin. Ücretsiz denemenizin etkinleştirilmesi ve otomatik güncellemelerin alınması için bilgisayarınız internet'e bağlı olmalıdır.

3. Deneme süresinin sonunda aboneliğinizi uzatın

30 günlük ücretsiz deneme aboneliğiniz sona ermek üzere olduğunda bir hatırlatma alacaksınız. Ekrandaki talimatları izleyerek McAfee LiveSafe hizmeti aboneliğinizi uzatın ve Acer bilgisayarınızın her zaman korunduğundan emin olun.